Zalaegerszegi Kertvárosi Óvoda

Küldetésünknek tekintjük az óvodás gyermekek sokoldalú, harmonikus személyiségfejlesztésének elősegítését, az eltérő fejlődési ütem, az életkori és egyéni sajátosságok figyelembe vételét. Hisszük, hogy közvetített értékeink lehetővé teszik a környezettől való előnyös különbözéség elérését, így óvodánk gyermekzsivajtól lesz hangos.
A következő években törekszünk a békés, nyugodt, igényes, családias környezet megteremtésére, partnereink elégedettségének kivívására, a kölcsönös bizalmon alapuló együttműködés kialakítására. Valljuk, hogy mind ezek megvalósításával óvodánk jó híre nemzedékről nemzedékre száll és biztosítja intézményünk jövőjét. Küldetésnyilatkozatunkban megfogalmazott értékeket egész nevelőtestületünk magáénak vallja és e vezérfonal mentén igyekszik szakmai munkáját végezni.